Sezon ślubny oficjalnie rozpoczęty. Przyszłe Panny Młode pragną zaspokoić gości niezapomniany weselem. Do tego marzą by wyglądać pięknie i modnie. Branża ślubna już dawno rozpoczęła pracę nad nadchodzącym sezonem, chcąc spełnić życzenia każdej przyszłej mężatki. Warto dowiedzieć się co w trawie piszczy przed organizacją tego wielkiego dnia.

1. Jednym z najważniejszych elementów pięknego ślubu i wesela jest oczywiście ubiór Panny Młodej. Suknie ślubne zyskują nowy wymiar dzięki dekoracji 3D. Dodatki te połączone z sukniami powłóczystymi nadają im lekkości i romantyzmu. Delikatna i powiewająca suknia będzie tematem numer jeden w nowoczesnych salonach. Dodawane są także elementy w kolorze czarnym. Można pomyśleć, że ta kolorystyka na ślub to zupełne szaleństwo, ale dodaje akcentu nowoczesności i lekkiego dramatyzmu.

2. Opływające po całym ciele, zakrywające ramiona. Tak, to peleryny. Te dłuższe idealnie spływają po sylwetce, chronią przed zimnem i dają niezapomniany efekt. Krótkie, pełne błyskotek chronią piękne ramiona dodając całości elegancji. Uzupełniają suknie lepiej niż niejeden łańcuszek z diamentem. Także idealnie zakrywają nietaktowne części ciała podczas ślubu.

3. Zawsze modne i na czasie. Pasują do praktycznie każdego wystroju, elementu. Mowa oczywiście o perłach. Będą znacznie bardziej widocznym elementem w tegorocznych trendach. Będą nie tylko dostępne w formie biżuterii Panny Młodej. Obecne będą na ubiorze i wszelakich dodatkach.

4. Piękne wesele nie mogłoby się odbyć bez kwiatów. Trend 2018 skupi się na dodatkach i ciekawych dekoracjach dodawanych do bukietów. Wystawane one będą w towarzystwie zabytkowych i nowoczesnych elementów. Niestandardowe kształty, kolorowe szkło, interesujące cięcia. Cały rok skupi się na eklektycznych mieszankach.

5. Tegoroczne śluby będą odbywały się w szklarniach, budynkach z wielkimi oknami. Ogromna, czysta przestrzeń. W wielkim stylu powróci wszystko to co transparentne. Między kwiatami widoczne będą szklane dodatki. Stoły i krzesła także zyskują bardziej minimalistyczną stylistykę. Idealnym uzupełnieniem będą tablice z nadrukiem na półprzezroczystym papierze, czy lustrach.

6. Poza muzyką najważniejszym elementem na weselu jest jedzenie. Nowoczesne pary często rezygnują z kilku dniowej imprezy i pieczonych prosaków, na rzecz jedzenia w których sami się rozkochują. W tym roku będzie królowała kuchnia japońska, peruwiańska czy meksykańska.

7. Zaproszenia zawsze będą mile widziane w formie materialnej, dlatego twórcy poszli o krok dalej. Zaproszenia nie są już dostępne tylko i wyłącznie w formie papierowej. Tkaniny i elementy prosto z natury, takiej jak drewno czy kamienie, świetnie prowadzą się w roli ślubnej papeterii.
Z roku na rok zostajemy zasypywani nowościami w świecie ślubnych i weselnych dekoracji czy stylu. Dlatego organizując ten tak ważny dla nas dzień, warto być na bieżąco z trendami.